בד ריפוד לספה ישנה

יש לכם ספה איכותית וישנה שאתם מאוד אוהבים. היא יפה, נוחה לשימוש וגם משתלבת באופן מושלם בסלון שלכם. אבל, למרבה הצער הולכת הספה ומתבלה עם השנים, אור השמש, האבק, וכמובן כתמי האוכל, הצבע והשומן. הספה האהובה שלכם כבר נראית דהויה, מוכתמת, משופשפת וקרועה בפינות, ושום ניקוי יבש או רטוב לא יציל אותה. רגע לפני שאתם נפרדים ממנה ויוצאים למסע חיפושים אחר ספה חדשה שתעלה הון עתק, חשוב שתדעו שבעזרת ריפוד מחדש תוכלו להשיב לה את זיו נעוריה, ועל הדרך גם לחסוך בזמן ובכסף.

ריפוד ספה יחסוך לכם הרבה זמן וכסף

חשוב להבין שבימינו רכישה של ספה מעוצבת ואיכותית המאריכה ימים, כרוכה בהוצאות כספיות ניכרות. ספות טובות עולות כיום אלפי ואף עשרות אלפי שקלים, ומאידך תוכלו לחסוך הרבה כסף אם תבחרו לרפד מחדש את הספה הישנה שבביתכם. בנוסף לכך, מציאת ספה חדשה גוזלת מכם הרבה זמן ומשאבים, הכרוכים בסקרי שוק למציאת פריט ריהוט שישתלב באופן מושלם בחלל, יתאים לו במידותיו ויהיה נוח לשימוש. מהמטלות הללו ניתן להימנע על ידי חידוש ריפודה של הספה. ההליך רק ידרוש מכם למצוא רפד אמין ומקצועי, ולבחור בד ריפוד חדש שמוצא חן בעיניכם.

שדרוג הסלון בעזרת ריפוד ספות

ריפוד ספות לא רק יחסוך לכם בזמן, אנרגיה וכסף, אלא גם ישדרג לכם את הבית. זאת, בתנאי שהעבודה מבוצעת באופן מקצועי עם בדים לריפוד המתאימים לעיצוב הכולל של החלל. חשוב לדעת כי שוק בדי הריפוד מציע מגוון עצום של אפשרויות מבחינת בחירת סוג הבד, צבעיו והדפסיו, ובכל עת צצות הזדמנויות חדשות בהתאם לצווי האופנה. לכן, שהחלפת ריפוד הספה לא רק תשיב לה את ברק הנעורים, אלא גם תעניק לה מראה אופנתי ועכשווי. ואם לא די בכך, כאשר אתם מרפדים ספה במקום לזרוק אותה ולרכוש אחרת, אתם יכולים להתגאות בתרומתכם לאיכות הסביבה.

בחירה נכונה של ריפוד ספות

על מנת שריפוד ספות יצדיק את ביצועו ויניב תוצאות אסתטיות ואיכותיות, עליו לעמוד במספר קריטריונים בסיסיים:

מבחר סוגי בדים לריפוד

כאמור, בשוק קיים מבחר גדול של בדי ריפוד המוצעים בשלל גוונים ועיצובים. העיקריים שבהם הינם: